Як повідомляє офіційний сайт Дефлімпіади, національна команда України у передостанній, 13-й змагальний день здобула 9 нагород – 6 золотих, 2 срібні та 1 бронзову, передає Укрінформ.

«Золото»: легка атлетика – Володимир Данильченко (потрійний стрибок), Анастасія Сидоренко (біг на 800 метрів), жіноча естафета 4х400 метрів (Вікторія Кочмарик, Юлія Шаповал, Соломія Куприч, Крістіна Кіняйкіна); вільна боротьба – Анатолій Червоненко (86 кг); спортивне орієнтування – Олександр Санкін, Руслан Ніколаєнко, Назар Левицький (чоловіча естафета), Ганна Андросович, Яна Мельник, Ганна Федосєєва (жіноча естафета).

«Срібло»: легка атлетика – Руслана Муравська (стрибки у висоту); вільна боротьба – Микита Латюк (97 кг).

«Бронза»: вільна боротьба – Сергій Драган (125 кг).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 138 нагород – 62 золотих, 39 срібних, 37 бронзових.

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Дефлімпіада – спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 – золоту.