Попри зруйновані плани прийняти в себе багатьох туристів, охочих насолодитися цвітінням сакури, Ужгород не «опустив гілочок».
Місто не віддало «корону» вірусу, а впевнено почало «одягати» королівські рожеві шати, повідомляє Укрінформ.
Щоб читатачі Укрінформу таки мали змогу потрапити на ханамі по-ужгородськи, наш фотокореспондент прогулявся уквітчаними японською вишнею вулицями, зокрема Митною, на якій розпустилася сакура Кіку-Шідаре. Як пише Туристичний бренд Закарпаття, цей сорт – ранній і зацвітає найпершим.
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/04/sakura2-1024x683.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/04/sakura3-1024x683.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/04/sakura4-1024x683.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/04/sakura5-1024x683.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/04/sakura6.jpg)
![](https://kolomyia.today/wp-content/uploads/2020/04/sakura7.jpg)