Сьогодні, 22 березня, в Коломийській громаді розпочали ремонтувати дороги.
Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Сланіславський, пише Місто.
Першою стала вулиця Карпатська. Асфальтні заводи, які призупиняли роботу через війну, запрацювали і комунальники одразу взялися за ремонт.
Зараз ремонтуємо великі ями. Менші будемо латати струменевим методом, коли дозволить погода (+8 – +12 градусів за Цельсієм). Наголошу, що ремонт доріг буде не тільки в місті, але й у селах громади. У будь-яких умовах потрібно дбати про нашу громаду. І саме цим зараз й займаємося, – йдеться у повідомленні.
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2022/03/FB_IMG_1647965369583-e1647965439869.jpg)
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2022/03/FB_IMG_1647965366930-e1647965414988.jpg)