Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Зі старту матчу “Віза” на правах команди вищої за рангом взяла ініціативу до своїх ніг, залишивши “Зорям” роль тих, хто обороняється і тікає у швидкі контратаки. У такому темпі суперники і провели більшу частину першого тайму, а справжнім героєм зустрічі став голкіпер чемпіонів області Сергій Тимчук, що зловив кураж, раз за разом відбиваючи небезпечні випади “мануфактурників”. Та все ж і він виявився безсилим на 11-ій хвилині гри, коли Ігор Кушецький замкнув чудово розіграну “домашню” заготовку у виконанні підопічних Івана Скіцка.

В дебюті другої п’ятнадцятихвилинки “Зорі” повернули інтригу у зустрічі зусиллями Олега Павліва, що більярдним дальнім ударом вразив ворота Борсука – 1:1. Не встигла секундна стрілка здійснити один оберт, як “Віза” знову вийшла вперед. Цього разу трюк Павліва у протилежні ворота повторив Роман Москалик. До кінця гри суперники створили багатенько гострих моментів біля воріт одна одної, а найреальніший шанс перевести гру у серію пенальті за 11 (!) секунд до фінальної сирени втратили “Зорі” – у дуелі Москвина та Борсука переможцем вийшов голкіпер. У підсумку, 2:1 – “Віза-Вторма” здобуває другий трофей в сезоні.