Завтра, 2 вересня, жителі 15 сіл Городенківського району планують бесстроково перекрити автодорогу Снятин-Тязів.
Основна вимога – розпочати ремонт місцевих доріг, пише Місто.
За 29 років Незалежності України з 61 кілометра проїздних доріг було відремонтовано лише 3. Постійні тендерні маніпуляції чиновників ОДА призвело до того, що виділені кошти у попередні роки не були освоєні, – йдеться у зверненні людей.
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2020/09/7-573x430.jpg)
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2020/09/8-573x430.jpg)
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2020/09/9-323x430.jpg)
![](https://mi100.info/wp-content/uploads/2020/09/10-323x430.jpg)