“Здається, що я сплю і це сон”. Перші слова Людмили Лузан після виграної “бронзи” на Олімпіаді-2020

Українська веслувальниця – про першу медаль на дебютній Олімпіаді.

Людмила Лузан здобула для України першу медаль у веслуванні на каное-одиночці на Олімпійських Іграх у Токіо. Українська веслувальниця фінішувала третьою у фінальному запливі на 200 метрів.

Стати володаркою бронзової медалі Лузан змогла лише на фотофініші. Вона випередила полячку Дороту Боровську, якій поступилася на чемпіонаті Європи.

Медаль для Лузан стала першою у кар’єрі на рівні Олімпійських Ігор – 24-річна веслувальниця до цього не змагалася на Олімпіадах. У флеш-коментарі Суспільне Спорт вона наголосила: не вірить у те, що її “бронза” – не сон.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

“Чесно, мені здається, що я сплю і це сон. Не можу повірити, стільки років йшла до цієї медалі. Дякую усім, хто у мене вірив, моїм тренерам. Це просто неймовірно, ми разом дійшли до цієї медалі”.

Попри виграну медаль, Лузан не збирається зупинятися на досягнутому і хоче взяти ще одну у Токіо. У парі з Анастасією Четверіковою українка виступить у каное-двійці на дистанції 500 метрів.

“Звичайно, я мріяла перемогти, але це моя перша Олімпіада і впевнена, що попереду мене ще чекають золоті нагороди. Попереду у мене ще “коронна” дистанція – 500 метрів у двійці і я не збираюся зупинятися. Буду боротися за перемогу з Анастасією Четверіковою. Але я не можу повірити, що я серед найсильніших у світі. Це просто мрія”.

Авторка: Юлія Пазенко