Жіноча збірна України перемогла Угорщину.

Жіноча збірна України з футболу перемогла Угорщину у матчах кваліфікації на Чемпіонат Світу-2023.

Матч завершився із рахунком 2:0, інформує Фіртка.

Це був домашній поєдинок для синьо-жовтих, який проходив у польському Ряшеві.

Перший гол наша збірна забила на 27-хвилині. Після розіграшу кутового, м’яч оформила Дарія Кравець. До перерви, команди обмінялися гострими атаками, проте нікому відзначитися не вдалося.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Наша команда створювала дуже багато небезпечних моментів, але не вдавалося їх реалізовувати. Вже на 90-хвилині, українки забили ще один гол. Ольга Овдійчук вийшла віч-на-віч з воротарем та реалізувала момент.

У підсумку, українки здобули перемогу 2:0. На цьому, червневий збір синьо-жовтих завершено. Наступні офіційні матчі чекають на жіночу збірну України – у вересні.

На жаль, наша команда не змогла оформити вихід на Чемпіонат Світу і цей матч був більше формальністю. Максимум, синьо-жовті можуть набрати 13 очок, які наразі є в шотландок, проте вони поступаються їм за особистими зустрічами, тому за регламентом обійти не можуть.