Місто переможців. У Калуш повернувся триразовий чемпіон Дефлімпіади. ФОТО, ВІДЕО

Упродовж двох тижнів у бразильському місті Кашіас-ду-Сул тривали XXIV літні Дефлімпійські ігри. Серед 170-ти атлетів збірної України єдиним представником з Прикарпаття був калушанин Назарій Левицький.

Вихованець заслуженого тренера Миколи Коченюка вразив результатом і здобув одразу три золоті медалі. Калушанин Назарій Левицький став найкращим у трьох видах: на дистанціях спринт, естафета-мікс та у чоловічій естафеті зі спортивного орієнтування.

Таким чином спортсмен виконав норматив Заслуженого майстра спорту, інформують “Вікна”.

У рідному місті привітати триразового чемпіона прийшли батьки, рідні, друзі, спортсмени, підприємці та представники влади.

Важливо, що у період війни калушани прославляють рідне місто і приносять перемоги, адже це піднімає настрій і бойовий дух. На думку міського голови Андрія Найди, останнім часом за Калушем закріпилася слава міста переможців.

Очільник громади пообіцяв, що на сесії Калуської міської ради переглянуть збільшення стипендії міського голови для Назарія Левицького.

Назарій Левицький із рідними

Тренер чемпіона Микола Коченюк пригадав, що у його учня були як здобутки, так і розчарування. Уперше Назар здобув “золото” на всеукраїнських змаганнях “Повір у себе”. Мотиватором і прикладом для спортсмена був його друг, колега з команди орієнтувальників Володимир Федосєєнко.

Одного разу Назар запитав мене: “Як можна виграти у Вови?” Я сказав: “Тренуйся більше, ніж він, і ти будеш вигравати”. Він так і зробив“, — поділився тренер.

Тричі переможець Дефлімпіади із тренером

Назарій Левицький спортивним орієнтуванням займається 13 років. Зазвичай тренується у лісі на різних локацій. Щодо своєї першої Дефлімпіади зізнався, що конкуренція була важкою, адже змагалися чимало достойних і серйозних спортсменів.

Поїхати на першу у його житті Дефлімпіаду Назарію допоміг підприємець та орієнтувальник Віталій Кінаш

Перша вчителька тричі чемпіона Дефлімпійських ігор Марія Гринів пригадує свого учня несміливим, проте завдяки своїй впертості йшов маленькими кроками до своїх цілей. Окрім спорту, Назарові добре давалися точні науки і не любив малювання.

Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром

Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37

Довідка. Дефлімпійські ігри (англ. deaf — глухий) — санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 -— золоту.

XXIV літні Дефлімпійські ігри мали пройти у лютому 2021 року, але їх перенесли на травень 2022-го через пандемію коронавірусу.