Ввечері 2 квітня поступив дзвінок із Служби оперативного реагування Івано-Франківська, що в парку Шевченка собака покусав гусака.
Як розповіла керівниця КП “Центр розвитку міста і рекреації” Руслана Василюк, в гусака відкритий перелом крила, пише Бліц-Інфо.
“Як завжди допоміг Matthias Höpfner, до якого ми завезли птаху в Павлівку. Вкотре звертаюся до власників собак, що вигул не території парку без повідка заборонено!!! Якщо собака на повідку, то теж має бути на короткій дистанції, щоб власник міг контролювати його дії. В даному випадку це був стафордширський тер’єр, який мав би бути в наморднику. Сьогодні це птаха, завтра – чиясь дитина!”,- йдеться в дописі.
![](https://blitz.if.ua/local/news/225458/277760471_4911845898850627_4811294747712469703_n.jpg)
![](https://blitz.if.ua/local/news/225458/277760963_4911845992183951_1788077574715250499_n.jpg)