Сьогодні, 20 лютого, свій столітній ювілей святкує жителька села Сопів Печеніжинської громади Софія Ющак.
Давно мрієш про нову машину?
Завітай в SDetailing – і забирай свою наче з салону.
Ми пропонуємо:
Полірування авто
Полірування фар
Полірування декоративних вставок салону(демонтаж-монтаж)
Полірування колісних дисків
Хімчистка салону
Поклейка вінілових та антигравійних плівок
Часткове полірування кузова(полірування царапин)
Антихром
Займайтеся своїм життям, а не своїм авто👌🏻
Телефон для запису,та консультації:
📱 0(95) 93 91 304
📱 0 (73) 206 24 37
Ювілярка пройшла нелегкий шлях. Народилася в простій селянській сім’ї, в школу не ходила, але сама навчилася писати і читати. В 1948 році одружилася з чоловіком Йосипом, в мирі та злагоді прожили 68 років. У сім’ї народилися двоє синів Степан і Василь, пише KURS.
В післявоєнний час життя було важким: Софія Миколаївна пішла працювати в колгосп, щоб виділили земельну ділянку. Але попри всі труднощі вона знаходила вільний час для вишивання, відвідувала читальню, була учасницею сільського і церковного хору. В такий поважний вік дочекалась 3 онуків та 5 правнуків.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2022/02/273938766_257988226507399_2264981067261620639_n.jpg.pagespeed.ce.Zh1qeP8KqF.jpg)
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2022/02/274237511_257988179840737_1018854147093001563_n.jpg.pagespeed.ce.8vYqb90aIL.jpg)
“Саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості. Хай Бог дарує міцне здоров’я ювілярці та всій родині!” – йдеться у привітанні на адресу ювілярки від керівництва громади.
![](https://kurs.if.ua/wp-content/uploads/2022/02/273916879_257988069840748_2750706413874964743_n.jpg.pagespeed.ce.wlBNazPU7g.jpg)