Настольный теннис

Юні тенісисти з Прикарпаття посіли друге місце на чемпіонаті України

В Умані пройшов чемпіонат України з настільного тенісу серед дітей 2008 року народження та молодших. Були серед учасників і прикарпатські юні спортсмени, які вдало виступили на змаганнях, повідомляє Galka.if.ua.

Загалом на змагання приїхало 59 хлопчиків та 46 дівчаток. Найкращий результат на турнірі показала команда хлопців, яка в загальному заліку зайняла друге місце (Олег Ладим, Олег Філіппов, Онуфрій Гоян). Переможцями стали збірні Києва та Дніпра.

Результати чемпіонату з настільного тенісу в Умані:

Команди, хлопчики
1 місце – команда Дніпропетровської області-1. Склад команди: В’ячеслав Данюк, Євген Булах, Антон Дерлюк
2 місце – команда Івано-Франківської області. Склад команди: Олег Ладим, Олег Філіппов, Онуфрій Гоян
3 місце – команда Київ-1. Склад команди: Назарій Солодкий, Микита Запорожець, Олег Ковмір

Команди, дівчата
1 місце – команда Дніпропетровської області-1. Склад команди: Дарина Ковальова, Ганна Дерлюк, Софія Неханевіч
2 місце – команда Київ-1. Склад команди: Вероніка Василенко, Марія Боднар, Софія Хічій
3 місце – команда Дніпропетровської області-2. Склад команди: Катерина Бондаренко, Карина Сузанская, Поліна Пащенко, Анастасія Литовченко